1ο USPORT FACULTY TENNIS TOUR 2018

1ο USPORT FACULTY TENNIS TOUR 2018

Το Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο, με την θετική εισήγηση της Επιτροπής Αθλητισμού, διοργανώνει και θα πραγματοποιήσει το 1ο USPORT FACULTY TENNIS TOUR 2018, στα καινούργια γήπεδα αντισφαίρισης του Πανεπιστημιακού Γυμναστηρίου.

Η διοργάνωση απευθύνεται στα μέλη της Πανεπιστημιακής Κοινότητας (μέλη Δ.Ε.Π., Διοικητικό και λοιπό προσωπικό). Η τελική φάση θα πραγματοποιηθεί στην 13η Ημέρα Αθλητισμού του Πανεπιστημίου Πατρών, την Τετάρτη 6 Ιουνίου 2018.

Αιτήσεις συμμετοχής στο τουρνουά γίνονται δεκτές έως και τη Δευτέρα 30/4/2018, στο e-mail του Πανεπιστημιακού Γυμναστηρίου usport@upatras.gr με την ένδειξη «1ο USPORT FACULTY TENNIS TOUR 2018», αναγράφοντας ονοματεπώνυμο, ιδιότητα και τηλέφωνο επικοινωνίας.

Για το Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο

Ο Συντονιστής