ΕΝΑΡΞΗ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΩΝ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΩΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΩΝ ΓΙΑ ΕΝΗΛΙΚΕΣ 2017-2018

Αγαπητοί γονείς, αγαπητές φίλες και αγαπητοί φίλοι,

Από την Δευτέρα 18 Σεπτεμβρίου 2017, το Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο θα ξεκινήσει και για τη φετινή χρονιά, σύμφωνα και με τη θετική εισήγηση της Επιτροπής Αθλητισμού, Αθλητικές ακαδημίες για παιδιά και ειδικά προγράμματα εκγύμνασης Ενηλίκων.

ΣΥΝΗΜΜΕΝΑ ΘΑ ΒΡΕΙΤΕ ΤΟ ΩΡΟΛΟΓΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΩΝ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΟΥΝ

Το Κολυμβητήριο, για τεχνικούς λόγους, θα ξεκινήσουν 1-2 εβδομάδες αργότερα και για τα οποία θα ενημερωθείτε σε νέα ανακοίνωση.

ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΗΛΙΚΙΑΣ 4-16 ΕΤΩΝ ΘΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΗΣΟΥΝ (με τους εξής προπονητές-τριες):

• Κολύμβηση
  • Ποδόσφαιρο (Άρης Παπαναγόπουλος)
  • Στίβος (Κατερίνα Πολίτη)
  • Βόλει (Ανδριάννα Δημητροπούλου)
  • Τένις (Λουκία Αρκαδιανού)

ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΕΝΗΛΙΚΕΣ ΘΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΗΣΟΥΝ (ειδικά προγράμματα):

• Fitness και Pilates Aerobic (Ανδριάννα Δημητροπούλου)
  • Τένις (Χρήστος Παπακωνσταντίνου)
  • Aqua Aerobic

Η συνδρομή ορίζεται στα 25,00€ ανά μήνα συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ που αφορά στο Ποδόσφαιρο, στο Βόλει, στο Τένις παιδιών και ενηλίκων και στο Fitness-Pilates Aerobic.

Για τα αδέρφια, το 2ο και 3ο αδερφάκι έχουν έκπτωση 20%. Το 4ο παιδάκι συμμετέχει δωρεάν.

Στο Στίβο η τιμή ορίζεται στα 20,00€ ανά μήνα και στο 2ο και 3ο αδερφάκι η έκπτωση είναι 50%.

Στο 1ο παιδάκι μέλους της πανεπιστημιακής κοινότητας ή στο 1ο παιδάκι φοιτητή παρέχεται έκπτωση 10%.

Το εκπαιδευτικό και διοικητικό προσωπικό της Πανεπιστημιακής κοινότητας και οι φοιτητές έχουν έκπτωση 10% στην προσωπική τους εκγύμναση στα παραπάνω ειδικά προγράμματα.

Η πληρωμή πραγματοποιείται την πρώτη εβδομάδα κάθε προπονητικού μήνα, στο ισόγειο του Πανεπιστημιακού Γυμναστηρίου, στον υπεύθυνο, με χρεωστική ή πιστωτική κάρτα σε μηχάνημα POS και όχι με μετρητά.

Ο ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΓΙΑ ΕΓΓΡΑΦΕΣ-ΔΙΕΥΚΡΙΝΗΣΕΙΣ-ΣΥΝΔΡΟΜΕΣ, ΘΑ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΣΤΟ ΙΣΟΓΕΙΟ ΤΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟΥ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟΥ ΚΑΘΕ ΤΡΙΤΗ-ΤΕΤΑΡΤΗ 4-5μμ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΑΙ ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΡΩΪ 09:30-14:30.

Οι συνδρομές και το ωρολόγιο πρόγραμμα για την Κολύμβηση παιδιών και το Aqua Aerobic ενηλίκων, θα ανακοινωθούν τις επόμενες ημέρες.

Ευχόμαστε Καλή Προπονητική Χρονιά!