Σήμερα Πέμπτη οι τελικές φάσεις των αγώνων του Πανελλήνιου φοιτητικού πρωταθλήματος στο Πανεπιστήμιο

Ολοκληρώνονται σήμερα Πέμπτη 6 Νοεμβρίου οι πανελλήνιοι φοιτητικοί αγώνες που την οργάνωση έχει αναλάβει το Γυμναστήριο του Πανεπιστημίου Πατρών. Αναμένονται οι τελικές φάσεις στο Ποδόσφαιρο, στην Πετοσφαίριση, στην Καλαθοσφαίριση 3χ3 και έχουν ολοκληρωθεί ή ολοκληρώνονται οι φάσεις στην επιτραπέζια αντισφαίριση και στο σκάκι.

Ελάτε να χειροκροτήσουμε τις προσπάθειες των φοιτητών αθλητών και φοιτητριών αθλητριών του Πανεπιστημίου Πατρών και των άλλων ιδρυμάτων στις τελικές φάσεις, από τις 9:00 το πρωί στο Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο.

Στις μια το μεσημέρι θα πραγματοποιηθούν απονομές στους νικητές, παρουσία εκπροσώπων του Πανεπιστημίου Πατρών, αρχών της πόλης μας και του προέδρου-μελών της Επιτροπής Αθλητισμού Τριτοβάθμιας Εκπαίδευσης του Υπουργείου Παιδείας και Θρησκευμάτων.

Κατηγορία ανακοίνωσης: